Новини

Магістранти 1 курсу спеціальності "Культурологія" Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова проходять виробничу практику в Національному музеї народної архітектури та побуту України.

Під час практики студенти беруть участь у важливому проекті з оцифрування та опису експонатів музею. Це дає змогу створити електронний каталог експонатів, який буде доступний для широкого загалу.

Колектив Драгомановського університету вшанував пам’ять професора Григорія Івановича Волинки, який відійшов у Вічність 17 квітня 2014 року.  Пам'ять про видатного філософа та організатора вищої освіти завжди буде живою серед нас. Його ім'я стало символом справжньої академічної науки та людяності. Кожен, хто мав щастя співпрацювати з професором Григорієм Волинкою, неодмінно збагачувався його мудрістю та досвідом. Його наукові досягнення та внесок у розвиток філософської думки назавжди залишаться на сторінках авторитетних підручників, монографіях, статтях, а також у педагогічній діяльності численних вихованців.

Вітаємо Анастасію Скороход, голову Студентського парламенту, студентку IV курсу спеціальності 034 Культурологія Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з призначенням академічної стипендії Президента України на ІІ семестр 2023/2024 навчального року!

Стипендію призначено відповідно до Указу Президента України від 09 червня 1994 р.№ 290/94 «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні» (із змінами), пункту 3 Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1994 р. № 744 (із змінами), та на підставі пропозицій закладів вищої освіти  та відповідно до  Наказу Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти  на ІІ семестр 2023/2024 навчального року» № 316 від 13.03.2024 р.

Публікуємо огляд нових наукових досліджень, що здійснені нашими викладачами та аспірантами у сфері філософії, релігієзнавства та культурології. У недавньому випуску фахового видання "Культурологічний альманах" зібрано низку цікавих статей, які відображають актуальні питання сучасної культури та її взаємодії з філософією та релігією. Запрошуємо всіх зацікавлених до ознайомлення з дослідженнями, які відображають різноманітність та глибину наукових пошуків нашого колективу.

Запрошуємо на МОЛОДІЖНИЙ ФІЛОСОФСЬКИЙ ФОРУМ з нагоди 19-річчя Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. За підтримки Українсько-данського молодіжного дому ми зустрінемось 11 квітня о 15 год зі студентами, викладачами та випускниками в сучасному просторі в центрі Києва. Філософи, культурологи, релігієзнавці, фахівці у сфері освіти! Запрошуємо розповісти про свій досвід самореалізації!

Спільнота, де розкривається глибина думок, простір, де відбувається зустріч ідей, thinking tank, де відчувається пульс сучасності. Вітаємо студентів, викладачів та випускників, які відзначають 19 років від моменту заснування!  5 квітня 2005 року наказом ректора було засновано філософський інститут у сучасному Драгомановському університеті.

Раді запросити вас взяти участь у щорічній звітно-науковій конференції студентів та аспірантів Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, яка відбудеться під гаслом "Освіта та наука: філософія, культурологія, релігієзнавство та освітня політика в контексті соціальних трансформацій – 2024". Серія наукових заходів в університеті відбудеться 8-11 квітня.

25 березня 2024 року Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука зазнала важких руйнувань через ворожу ракетну атаку. А вже через кілька днів понад  двох сотень людей зібрались на «Бойчуківську толоку» для допомоги навчальному закладу. До активістів долучились студентки Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики.

Сторінка 1 із 4