Вітаємо Голову студентського парламенту інституту!

stypendija Prezydenta

Анастасія має високий навчальний рейтинг, бере активну участь у суспільному житті та громадській роботі в Драгомановському університеті та інституті, є головою Студентського парламенту та членом НТСА, постійним учасником міжнародних, всеукраїнських, університетських наукових конференцій, олімпіад та проблемних гуртків, опублікувала понад 10 наукових праць.

Анастасія Скороход є співавтором розділу монографії: Cultural and artistic practices: world and Ukrainian context : Scientific monograph. Riga, Latvia : “Baltija Publishing”, 2023. 622 p.

Колектив Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики УДУ імені Михайла Драгоманова щиро вітає Анастасію та бажає їй подальших успіхів на освітній та науковій нивах!