Конференції

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській Інтернет-конференції молодих учених, студентів, аспірантів «Сучасний гуманітарний та мистецтвознавчий дискурс». Мета проведення заходу – докладний розгляд комплексу питань, пов’язаних із сучасними викликами та трансформаціями, що перетворюють соціокультурну реальність, і ролі гуманітарного знання в цьому контексті, а також аналіз актуальних проблем із позицій сучасного мистецтвознавства.

suchasniy gumanitarniy discurs

Форма участі – очна та заочна.

У межах Всеукраїнської Інтернет-конференції молодих учених, студентів, аспірантів передбачено пленарне засідання 30 березня о 11:00 на платформі ZOOM.

СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Філософське осмислення феноменів та процесів сучасності.
  2. Історичні події: аналіз і висновки.
  3. Політика в минулому, теперішньому і майбутньому: взаємозв’язок та взаємовплив.
  4. Культурологічний аналіз сучасних тенденцій та форм культуротворчості.
  5. Актуальні проблеми теорії і історії українського та світового музичного мистецтва, сучасна музична освіта, традиційний та інноваційний ракурс музично-театрального мистецтва.
  6. Сучасні напрямки дизайнерської практики.
  7. Аудіовізуальне мистецтво та виробництво в сучасних творчих та наукових вимірах.

Детальна інформація за посиланням: Всеукраїнська Інтернет-конференція з сучасного гуманітарного та мистецтвознавчого дискурсу