Конференції

Опубліковані збірники матеріалів круглих столів

Анонсуємо публікацію збірників наукових матеріалів за результатами круглих столів, які восени 2023 року Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики проводив. Наукова спільнота та всі зацікавлені можуть ознайомитись з матеріалами круглого стола "Філософія та публічні комунікації: інформаційний простір сучасної культури" (27 жовтня 2023) та "Актуальний філософський дискурс: трансформаційні зміни в умовах війни" (16 листопада 2023 р.)  Видання опубліковані в українсько-польському науковому видавництві  "Liha-Pres".

5

Філософія та публічні комунікації: інформаційний простір сучасної культури : матеріали міждисциплінарного круглого столу, приуроченого пам’яті української журналістки, публіцистки, громадської діячки, головного редактора газети «Освіта», члена Національної спілки журналістів України Коноваленко Ольги Степанівни, 27 жовтня 2023 року. Львів – Торунь : Liha-Pres, 2023. 112 с.

Зі збірником можна ознайомитись на сайті видавництва

4

Актуальний філософський дискурс: трансформаційні зміни в умовах війни : науковий круглий стіл до Міжнародного дня філософії, 16 листопада 2023 року. Львів – Торунь : Liha-Pres, 2023. 136 с.

Зі збірником можна ознайомитись на сайті видавництва

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram