Конференції

Перша міжнародна науково-практична конференція "Синтез мистецької науки, освіти і творчості в Україні та глобальному культурному просторі" (18-19 березня 2024)

Драгомановський університет разом з комунальним закладом вищої освіти "Академія культури і мистецтв" Закарпатської обласної ради щиро запрошує взяти участь у заході, що об'єднує творчість, науку та освіту. 📅 Дата: 18-19 березня 2024 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, здобувачі, магістри, бакалаври та їхні наукові керівники, краєзнавці, працівники бібліотечних, архівних й музейних установ, фахівці-практики в галузі культури і мистецтва, співробітники наукових та науково-дослідних установ, представники громадських організацій й усі зацікавлені особи. Формат конференції: SMART-ART – генерування творчої комунікації в глобальному культурному просторі.

conference

Наукові напрями роботи Першої міжнародної науково-практичної конференції:

📚 І. "Августин Волошин і сучасність: педагогічний, освітньо-культурний та політичний аспекти"

🎨 ІІ. "Мистецтво та мистецька освіта України в епіцентрі трансформацій глобального культурного простору"

💡 ІІІ. "Сучасні виміри культури та творчості: генерування сенсів, культурні феномени, коди, традиції та інновації"

🌐 ІV. "Феномен соціокультурного та інформаційного менеджменту в актуальних умовах трансформації суспільства"

Долучайтеся до наукового заходу, щоб обговорити актуальні питання, поділитися своїми науковими досягненнями та насолодитися творчим обміном ідеями!

📝 Реєстрація та деталі - в інформаційному листі.

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram 🎥  YouTube