З Днем філософії!

Вітаю з наймудрішим днем у році — Днем філософії! Нині, у важливий момент, коли країна зустрілась з викликами війни та нестабільності, філософія стає особливо важливою. Вона надає можливість знаходити внутрішню стійкість та мудрість у розв'язанні багатьох проблем, що постають перед нашою спільнотою у цей відповідальний період.

photo 2023 11 15 21.03.34

Сьогоднішнє свято є часом не лише для глибоких роздумів, а й для визнання внеску нашого колективу. Наші викладачі та викладачки невтомно працюють на освітянській ниві для того, щоб запалювати філософське світло у бакалаврів, магістрів, аспірантів та докторантів. Щодня на лекціях та семінарах наші студенти та студентки займаються інтелектуальним розвитком та творчим вдосконаленням, формуючи не лише чудовий академічний багаж, а й навички критичного мислення та глибокої саморефлексії.

Бажаю всім нашим викладачам, студентам та співробітникам нескінченного джерела натхнення, плідної праці та глибоких філософських роздумів. Нехай кожен ваш день буде наповнений мудрістю!

Вступ на спеціальність "Філософія", навчання у провідному університеті столиці - запорука успішної самореалізації!

директор Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики,

кандидат філософських наук, доцент

Сергій РУСАКОВ

🌐  Сайт для абітурієнтів