Вітаємо студентський колектив інституту!

17 листопада, у Міжнародний день студентів, в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова відбулась важлива зустріч ректора університету академіка Віктора Андрущенка зі студентським активом. Ця подія виявилася надзвичайною плідною для обміну ідеями між керівництвом та талановитою молоддю. У зустрічі брали участь представники студентського парламенту Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики, які отримали грамоту за активну роль у розвитку студентського самоврядування та молодіжної політики університету.

402574685 24119953694314724 6188635321465310457 n

Головною темою обговорення були ініціативи та проєкти, спрямовані на підвищення якості освіти, підтримку талановитих студентів і формування гармонійного середовища для навчання та розвитку. Ректор висловив вдячність студентському активу за їхню енергію та залученість у справах університету. На заході також був присутній очільник Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Поповцев, який  спільно з командою Шевченківської районної адміністрації в місті Києві обговорив проєкти для молоді.

Знімок екрана 2023 11 20 о 13.15.44

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах FacebookTelegram, InstagramYouTube