Картки заліково-екзаменаційної сесії академічних груп ННІ ФОП (денна форма)

Шановні здобувачі освіти! Маємо приємність повідомити, що дирекція підготувала інформаційні картки щодо літньої заліково-екзаменаційної сесії. Ці картки містять важливу інформацію про проведення сесії для студентів 1, 2, 3 та 4 курсів освітнього ступеня "бакалавр" денної форми навчання зі спеціальностей 031 - Релігієзнавство, 033 - Філософія, 034 - Культурологія, а також для студентів 1 курсу освітнього ступеня "магістр" денної форми навчання зі спеціальностей 011 - Освітні, педагогічні науки, 033 - Філософія та 034 - Культурологія.

У картках заліково-екзаменаційної сесії ви знайдете інформацію щодо форми контролю (екзамен або залік), дати, час, прізвища викладачів, а також дати ліквідації академічної заборгованості. Будь ласка, уважно перегляньте ці картки та враховуйте зазначену інформацію для успішного складання сесії.

1 Філос

1 Культ

2 Філос

2 Культ

3 Філос

3 Культ

4 Філос

4 Культ

4 Рел

1 Філос.м.

1 Культ.м.

1мОПд

Додані файли містять картки щодо заліково-екзаменаційної сесії для вашої академічної групи. Рекомендуємо вам зберегти ці картки у зручному форматі, або видрукувати їх, щоб мати доступ до інформації навіть без підключення до Інтернету.

Якщо у вас є будь-які питання щодо  заліково-екзаменаційної сесії, будь ласка, звертайтеся до відповідальних осіб на випускових кафедр!

Бажаємо вам успіхів на заліково-екзаменаційній сесії та сподіваємося, що ваші наполегливість та старання приведуть до відмінних результатів!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook та Instagram.