Розклад літньої екзаменаційної сесії 2022/2023 н.р.

Ми раді повідомити вам, що був опублікований розклад екзаменаційної сесії для студентів 1, 2, 3 та 4 курсів освітнього ступеня "Бакалавр" денної форми навчання зі спеціальностей 031 - Релігієзнавство, 033 - Філософія, 034 - Культурологія, а також для студентів 1 курсу освітнього ступеня "Магістр" денної форми навчання зі спеціальностей 011 - Освітні, педагогічні науки, 033 - Філософія та 034 - Культурологія. Для того, щоб ознайомитися з розкладом екзаменаційної сесії, будь ласка, натисніть "Детальніше" та ознайомтесь із завантаженими файлами, де ви знайдете детальну інформацію про дати та час проведення кожного екзамену.

Екзаменаційна сесія є важливим етапом у вашому навчанні, який дозволяє оцінити ваші знання та навички, отримані протягом семестру. Розклад включає дати, час та місце проведення кожного екзамену. Ми рекомендуємо вам ретельно ознайомитися з розкладом і заздалегідь розпланувати свій час для підготовки до кожного екзамену. Дотримуйтесь вимог, що стосуються підготовки та представлення необхідних документів.

Розклад літньої екзаменаційної сесії для здобувачів освіти 1,2, 3 курсів (освітній рівень "Бакалавр")

Розклад літньої екзаменаційної сесії для здобувачів освіти 4 курсу (освітній рівень "Бакалавр")

Розклад літньої екзаменаційної сесії для магістрантів 1 року навчання

Якщо у вас виникнуть будь-які питання або вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, звертайтеся до відповідальних осіб на випускових кафедр! Бажаємо вам успіху на екзаменах та подальшого академічного розвитку!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook та Instagram.