Викладачі кафедри філософської антропології, філософії культури та культурології провели екскурсію

13 квітня 2023 року у межах навчальної дисципліни «Українська культура» відбулась екскурсія середмістям Києва, яку підготували і провели доценти кафедри філософської антропології, філософії культури та культурології Гурова І.В., кандидат історичних наук та Пашинська А.В., кандидат філософських наук. На живій зустрічі у теплій невимушеній атмосфері студенти-першокурсники УДУ імені Михайла Драгоманова завдяки викладачам відкривали і перевідкривали як культурні принади історичного середмістя Києва, так і цікавинки сучасної української столиці.

екскурсія 2

На екскурсії студенти відвідали Володимирський та Софійський собори, Андріївську церкву, Золоті ворота. Побували на фундаменті Десятинної церкви, яку будували у 989-996 роках на території  Київського дитинця князем Володимиром Святославичем, що на її побудову та утримання князь виділив десяту частину своїх прибутків – десятину, звідки й походить назва церкви. Завершувалась екскурсія на Пейзажній алеї. Це – не просто цікавий об’єкт для прогулянок та фотосесій, це серце старого Києва. Адже вона бере свій початок від Старокиївської гори, із того самого місця «звідки пішла земля руська». А завершується між 36-м та 40-м будинками Великої Житомирської – найдавнішої вулиці часів княжої Русі.

екскурсія 1