Вибіркові дисципліни для магістрів

Силабуси дисципліни до загального каталогу університету для всіх спеціальностей:

- Артринок: теорія та практика (канд. філос. наук, доцент Русаков С.С.)

- Внутрішньо православні протиріччя як серцевина конфлікту релігійного життя України (Бондаренко В.Д., д.філос.наук, професор, чл.-кор НАПН України)

Електронне врядування в освіті (канд. пед. наук, доцент Процька С.М.)

Корпоративна культура і лідерство в освіті (канд. пед. наук, доцент Процька С.М.)

- Міжконфесійні та міжцерковні відносини в сучасній Україні (Бондаренко В.Д., д.філос.наук, професор, чл.-кор НАПН України)

Правове регулювання діяльності релігійних організацій (старший викладач В.С. Василенко)

Професійна етика в освіті (докт. пед. наук, професор Бобрицька В.І.)

Проєктування освітнього середовища (канд. пед. наук, доцент Процька С.М.)

Релігія і громадянське суспільство (старший викладач В.С. Василенко)

Релігія і політика (доцент, к.філос.н. Г.А. Целковський; старший викладач В.С. Василенко)

- Соціальне вчення і соціальне служіння християнських церков в Україні (Бондаренко В.Д., д.філос.наук, професор, чл.-кор НАПН України)

- Становище та розвиток релігійної освіти в Україні (Бондаренко В.Д., д.філос.наук, професор, чл.-кор НАПН України)

- Студії візуальної культури (канд. філос. наук, асистент Ворожейкін Є.П.)

- Трансформація сім'ї у сучасному світі (проф., д. філос н. С.А Крилова)

Тренінг професійного зростання (канд. пед. наук, доцент Процька С.М.)

- Філософія статі та гендеру (проф., д. філос н. С.А Крилова)

- Філософія тілесності (проф., д. філос н. С.А Крилова)

Філософія успіху (докт. філос. наук, професор Терепищий С.О.)

- Цифрові методи в гуманітарних науках (канд. філос. наук, асистент Ворожейкін Є.П.)

- Videographic Criticism (канд. філос. наук, асистент Ворожейкін Є.П.)

Силабуси дисциплін до каталогу Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики для спеціальності:

034 – Культурологія (ОНП «Цифрові трансформації у сфері культури»)

Диджиталізація та картографування культурно-історичних об’єктів (канд. філос. наук, асистент Ворожейкін Є.П.)

- Культурні практики сучасності (докт. філос. наук, професор Мєднікова Г.С.)

Медіаархеологія (канд. філос. наук, асистент Ворожейкін Є.П.)

- Нові підходи і методи в культурології (докт. філос. наук, професор Мєднікова Г.С.)

- Новітні тенденції в культурі ХХІ ст. (докт. філос. наук, професор Мєднікова Г.С.)

Студії візуальної культури (канд. філос. наук, асистент Ворожейкін Є.П.)

Теорія та практика аудіокультури (канд. філос. наук, асистент Ворожейкін Є.П.)

- Цифрова екосистема сучасного мистецтва (канд. філос. наук, доцент Русаков С.С.)

- Цифрова трансформація охорони культурної спадщини (канд. філос. наук, доцент Русаков С.С.)

- Цифрова трансформація культурних брендів (канд. філос. наук, доцент Русаков С.С.)

Digital marketing у сфері культури (канд. філос. наук, доцент Русаков С.С.)

011 Освітні, педагогічні науки. Освітня політика:

Актуальні проблеми освітньої політики (докт. пед. наук, професор Бобрицька В.І.)

Гендерна політика в освіті (докт. пед. наук, професор Бобрицька В.І.)

Експертиза інновацій в освіті (канд. пед. наук, доцент Процька С.М.)

Освітній моніторинг (канд. пед. наук, доцент Процька С.М.)

Організація управління навчальним процесом у ЗВО (проректор з навчально-методичної роботи, докт. філос. наук, професор Вернидуб Р.М.)

ОНП "Теоретична та практична філософія":

Діалектика, герменевтика, аналітика ХХ- ХХІ ст. (викладач: д.філос.н., проф. - Немчинов І.Г.).

Сучасна нараталогія (викладач: д.філос.н., проф. - Немчинов І.Г.).

- Філософія економіки (викладач: д.філос.н., проф. - Глушко Т.П.).

Антропотехносоціогенез ХХ-ХХІ ст. (викладач: к.філос.н., доц. - Облова Л.А.).

Здобутки та межі класичного типу філософування (викладач: к.філос.н., доц. - Облова Л.А.).