Конференції

IХ Міжнародна науково-практична конференція з актуальних проблем розвитку українського та зарубіжного мистецтв

24 – 26 травня 2024 року відбудеться IХ Міжнародна науково-практична конференція з актуальних проблем розвитку українського та зарубіжного мистецтв: культурологічний, мистецтвознавчий, педагогічний аспекти, з виданням зарубіжної монографії та з організацією науково-практичного семінару-тренінгу з метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників (с. Світязь Шацького району Волинської області).

До участі в конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вітчизняних та іноземних закладів вищої освіти, докторанти, аспіранти та студенти представники рад молодих учених, а також усі зацікавлені особи, діяльність яких має відношення до порушених на конференції питань.

svityaz

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Культурна спадщина та її збереження в умовах війни й конфліктів: досвід України та інших країн.
  2. Сучасна мова української традиції в сучасному міжкультурному діалозі.
  3. Збереження історичної пам’яті в сучасному мистецтві України.
  4. Етніка в сучасному образотворчому мистецтві України: концепції, напрями.
  5. Сучасний стан і перспективи соціально-критичного мистецтва України.
  6. Мистецтво в епоху соціальних мереж.
  7. Діджиталізація як процес збереження та популяризації мистецтва.
  8. Інновації у мистецтві та дизайні.
  9. Музичне мистецтво у вищій школі: теорія, практика фахової підготовки студентської молоді.
  10. Хореографічна культура України та Європи: педагогічні та мистецькі аспекти.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ

Форма участі – очна та заочна.

Особи, зацікавлені взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції, мають зробити такі дії до 22 квітня 2024 року (включно):

1. заповнити заявку;
  2. надіслати на електронну адресу soc@cuesc.org.ua:

– тези доповіді;

– відскановану квитанцію про сплату публікаційного внеску (реквізити для оплати надсилаються після перевірки тез доповідей на доброчесність та на відсутність наукових праць країни-окупанта).

Тема листа: На конференцію у ВНУ імені Лесі Українки.

Збірник тез конференції буде виданий виключно в електронному вигляді українсько-польським видавництвом «Liha-Pres», яке входить до рейтингу книговидавців SENSE. Публікаційний внесок становить 100 грн. Кожній тезі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI), який був розроблений фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України за дорученням Колегії Міністерства освіти і науки України. Збірник тез конференції буде розміщений на відкритій платформі українсько-польського видавництва «Liha-Pres» за цим посиланням до 10 червня 2024 року.

У межах тематики конференції з 23 по 27 травня буде проведено науково-практичний семінар-тренінг для учасників, які виявлять бажання взяти участь очно, з метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників загальним обсягом 30 годин та видачею сертифіката встановленого зразка. Тема семінару-тренінгу – «Сучасна культурно-мистецька освіта в контексті інноваційних технологій».

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ КОЖНОМУ З УЧАСНИКІВ ТА ГОСТЮ

• трансфер з Луцька, Шацька до бази практики «Гарт» і назад; каву-брейк;
  • фуршет;
  • роздатковий матеріал;
  • приємну і доброзичливу атмосферу.

ЗА КОШТИ УЧАСНИКІВ

• доїзд до Шацька або бази практики «Гарт»;
  • проживання вартістю 170–400 грн. на добу за одне місце, що залежить від обраного номера. У наявності 2 та 3-місні номери (проживання сплачується на місці під час поселення);
  • харчування вартістю 1000 грн. протягом 3 днів під час конференції (два сніданки, один обід, дві вечері) (сплачується на місці під час поселення);
  • організаційний внесок вартістю 800 грн. (для учасників, які виявлять бажання взяти участь очно), який потрібно сплатити до 17 травня 2024 року. Для студентів організаційний внесок становить 400 грн.

Завантажити інформаційний лист

Детаьніше на сайті Центр українсько-європейського наукового співробітництва