Конференції

Міждисциплінарний круглий стіл «Філософія та публічні комунікації: інформаційний простір сучасної культури» (27 жовтня 2023 р.)

Запрошуємо взяти участь у МІЖДИСЦИПЛІНАРНОМУ КРУГЛОМУ СТОЛІ "ФІЛОСОФІЯ ТА ПУБЛІЧНІ КОМУНІКАЦІЇ: ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР СУЧАСНОЇ КУЛЬТУРИ", який відбудеться 27 жовтня 2023 р. в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова. Захід організовується Навчально-науковим інститутом філософії та освітньої політики спільно з Центром українсько-європейського наукового співробітництва. Збірник тез круглого столу буде виданий українсько-польським видавництвом «Liha-Pres», яке входить до рейтингу книговидавців SENSE. Усі учасники отримають сертифікати про участь у заході.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КРУГЛОГО СТОЛУ:

1. Філософська журналістика як вид публічного дискурсу в постмодерністській парадигмі.
  2. Феномен постправди в сучасному масмедійному просторі.
  3. Реклама як інструмент міфотворчості сучасної культури.
  4. Соціальні медіа як універсальні комунікативні інструменти: проблеми та перспективи розвитку.
  5. Виклики сучасної журналістики в епоху штучного інтелекту.
  6. Журналістська етика як показник рівня комунікативної культури медійної спільноти.
  7. Репрезентація комунікативних соціокультурних процесів через public relations.
  8. Есеїстика як репрезентація філософської журналістики.

За результатами круглого столу буде видано збірник тез в електронному вигляді. Збірник тез круглого столу буде виданий українсько-польським видавництвом «Liha-Pres», яке входить до рейтингу книговидавців SENSE. Кожним тезам, включеним до збірника тез круглого столу, буде присвоєно DOI, що дасть змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI), розробленому фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України за дорученням Колегії Міністерства освіти і науки України. Збірник тез круглого столу буде розміщений на відкритій платформі українсько-польського видавництва «Liha-Pres» за цим посиланням після 8 грудня 2023 року. Усі учасники отримають сертифікати про участь у заході, які будуть надіслані разом із збірником тез круглого столу після 8 грудня 2023 року.

Захід приурочений пам’яті української журналістки, публіцистки, громадської діячки, головного редактора тижневика «Освіта», члена Національної спілки журналістів України Коноваленко Ольги Степанівни.

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах FacebookTelegram, InstagramYouTube