Конференції

XІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів, молодих науковців та науково-педагогічних працівників «Етико-естетична традиція у вітчизняній культурі» (1.12.2022)

Запрошуємо вас до участі у XІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів, молодих науковців та науково-педагогічних працівників «Етико-естетична традиція у вітчизняній культурі», яка відбудеться дистанційно 1 грудня 2022 року о 12:00
Тематика конференції охоплює етичні та естетичні виміри суспільного життя, освітніх, мистецьких, культурних процесів, питання філософії, культурології, дизайну. Участь у конференції та публікація тез є безкоштовними.

По завершенню конференції електронний збірник тез доповідей буде доступний на сайті кафедри етики та естетики.

Деталі участі в конференції - на офіційному сайті кафедри етики та естетики.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах  FacebookTelegram та Instagram.