Мальований Олександр Олексійович

Malovany

Мальований Олександр Олексійович

кандидат історичних наук,

доцент кафедри всесвітньої історії та археології

Кафедра – телефон: тел. (044)244-09-09

Адреса: Київ, вул. Освіти 6, каб.33

Викладання дисциплін: Сучасна історія країн Європейського Союзу, Міжнародні організації у сучасному світі, Регіональна історія країн світу, Нова історія країн Азії та Африки.

1. ОСВІТА

2008 р. – Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова – магістр історії, викладач історії, вчитель правознавства.

2. НАУКОВІ СТУПЕНІ І ВЧЕНІ ЗВАННЯ

2012 р. – кандидат історичних наук, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, спеціальність 07.00.02 – «всесвітня історія», тема дисертації: «Енергетичний фактор у процесах регіональної інтеграції (друга половина XX – початок XXI століття)»,   ДК № 011993.

3. КАР’ЄРА

2008 – 2012 рр. – асистент, викладач, старший викладач кафедри всесвітньої історії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;

2012 – 2021 рр. – доцент кафедри всесвітньої історії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;

2019 – 2021 рр. – заступник декана з наукової та виховної роботи історичного факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;

з 2021 р. – доцент кафедри всесвітньої історії та археології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Загальний трудовий стаж – 14 років.

4. ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАУКОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Підручники:

1. Всесвітня історія / підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Ладиченко Т.В., Осмоловський С.О., Мальований О.О. – К.: Генеза, 2022.

Посібники:

1. НАТО – cила, що захищає мирних громадян / Т. Бакка, О. Волошенюк, О. Желіба, Р. Євтушенко, Т. Мелещенко, О. Мальований, О. Мокрогуз; за ред. О. Волошенюк, С. Дьоми. – К. : ВСВСДГО, 2019. – 164 с.

Вибрані наукові статті:

1. Мальований О.О. Трансформація енергетичного фактору у політиці регіональних інтеграційних об’єднань АСЕАН та МЕРКОСУР на поч. ХХІ ст. // Вісник аграрної історії. – 2016. – № 18 – С. 177-183.

Вибрані виступи на конференціях:

Роль енергетичного фактору в завершені світового протистояння в ході «холодної війни» наприкінці 1980-х рр. // Друга міжнародна наукова конференція «Україна і США: досвід та перспективи співпраці (присвячена 25-річчю встановлення дипломатичних відносин)», Київ, 2017.

Нафтовий чинник формування передумов Другої світової війни // Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Друга світова війна в історичній пам’яті людства: радянська окупація, Тернопіль, 2019.

Участь у медіапроєктах:

Учасник науково-публіцистичного медійного проєкту «Пишемо історію»:

5. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

«Соціально-економічний досвід країн ЄС кінця ХХ початку ХХІ ст.» (листопад-грудень 2018 р., кафедра соціальної політики факультету соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, 116 годин / 4 ECTS).

.