Семенова Вікторія Вікторівна

Semenova

Семенова Вікторія Вікторівна

викладач кафедри всесвітньої історії та археології

Телефон: (044) 520-12-05

Адреса: Київ, вул. Освіти 6, ауд. 24

Викладання дисциплін: Польська мова.

1. ОСВІТА

2004 – 2009 рр. – навчалася в Національному технічному університеті України «КПІ» на факультеті права;

2013 – 2014 рр. – здобувала освіту в Папському університеті Йоана Павла ІІ у Кракові.

2. КАР’ЄРА

2016 – 2021 рр. – викладачка кафедри історії та археології слов’ян Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;

з 2021 р. – викладачка кафедри всесвітньої історії та археології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Загальний трудовий стаж – 6 років.

3. ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАУКОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Участь у грантових проєктах:

«Wielokulturowe dziedzictwo Rzeczypospolitej w kształtowaniu Europejskiej mentalności słowian Europy Środkowo-Wschodniej. Interdyscyplinarne badanie wpływów łacińskich na kulturę bizantyjsko-słowiańską inspirowane 300-ną rocznicą synodu Zamojskiego», що реалізовувався на базі Університету Іоана Павла ІІ (2019 – 2021 рр.).

5. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

2015 – 2016 рр. – пройшла стажування у Люблінському католицькому та у Салезькому університетах Республіки Польщі за темою: «Nauczanie i dydaktyka prawa rzymskiego we współczesnych uniwersytetach».