Гопка Любов Сергіївна

Gopka

Гопка Любов Сергіївна

викладач кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій

google scolar

Освіта: Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, спеціальність «Історія»

Викладає навчальні дисципліни: Гуманітарний чинник у світовій політиці, Європейський Союз в міжнародних відносинах, Зовнішня політика та дипломатія України, Історична урбаністика

Коло наукових інтересів: міжнародні відносини, роль Європейського союзу в міжнародних організаціях, гуманітарний чинник у світовому просторі. військова й суспільно-політична історія України періоду Другої світової війни та повоєнного часу.

Основні праці:

1. Гопка Л. С. Розвиток міграційної політики Європейського Союзу // Сучасні тенденції міжнародних відносин: збірник матеріалів всеукраїнської конференції, м. Київ. 17-18 грудня 2020 р. К.: НПУ імені М. П.Драгоманова, 2021. С. 56-57.

2. Українське мовне питання в міжнародних організаціях системи ООН // Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі: методологія та мотивація змін у новій редакції правопису української мови» (12 листопада 2020р., Київ).

3. Funding Provided for Medical and Sanitary Assistance and Treatment of Repatriates in the Ukrainian SSR (1944-1950) DOI: https://doi.org/10.4316/CC.2021.01.010 "Codrul Cosminului" Stefan cel Mare University of Suceava, Department of Human, Social and Politic Sciences 13, Universitatii Str., RO-720229, Suceava, Phone/fax +4 0230 523742; Numarul curent (Volumul 27, nr. 1, Iulie 2021).

4. Гопка Л.С. Гуманітарна сфера міжнародної політики України: сучасний стан та тенденції розвитку// Сучасні тенденції міжнародних відносин: збірник матеріалів всеукраїнської конференції, м. Київ, 21 грудня 2021р.К.: НПУ ім.. М.П. Драгоманова, 2021. с.