Дзюбленко Ірина Михайлівна

Dzjublenko

Дзюбленко Ірина Михайлівна

кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій

google scolar

Освіта: Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, спеціальність «Історія»

Викладає дисципліни:  історія міжнародних відносин, історія дипломатії, світова культурна спадщина.

Коло наукових інтересів: міжнародний туризм, світова культурна спадщина, культурна дипломатія, історія міжнародних відносин, історія дипломатії.

Основні праці:

Зародження та розвиток ділового туризму у світі: історична ретроспектива //  Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія № 6. Історичні науки: Зб. наукових праць. – Випуск 12. – К., 2014. – 462 с. – С. 216-220.

Історичні аспекти та передумови розвитку туризму в Європейському регіоні. Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 6 : Історичні науки. - 2016. - Вип. 14. – С. 163-173.

Німецька україніка XVII-XIX ст. як важливий чинник розвитку німецько-української дипломатії. – К.: Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, 2017. – С.56-58.

Еволюція становлення Гібралтарського конфлікту. Гілея: науковий вісник. Збірник наукових праць / Гол. ред. В. М. Вашкевич. – К.: «Видавництво «Гілея», 2018. – Вип. 123 (8). – 352 С. 135-138.

Громадсько-політична та дипломатична діяльність Дмитра Дорошенка. / Іван Огієнко і сучасна наука та освіта. Науковий збірник — Вип. XV. Кам'янець-Подільський національний університет імені І. Огієнка. 2019. С. 146-152.

Зовнішньополітичні орієнтири та мета євро-середземноморського діалогу // Сучасні тенденції міжнародних відносин: збірник матеріалів всеукраїнської конференції, м. Київ. 17-18 грудня 2020 р. К.: НПУ імені М. П.Драгоманова, 2021.

Реалізація міжнародних програм ЮНЕСКО щодо освіти молоді. // Збірник матеріалів конференції «Наведення мостів через кордони», 23 червня 2021.

Тенденції розвитку українсько-канадських відносин в контексті культурної дипломатії». Науковий журнал «Politicus». №5, 2021 рік. С. 28-34.