Дмитренко Оксана Сергіївна

DmytrenkoO

Дмитренко Оксана Сергіївна

кандидат політичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій

google scolar

Викладає дисципліни: «Політологія», «Публічне управління», «Комунікації у публічному управлінні», «Державне регулювання приватного сектору освіти».

Коло наукових інтересів: політологія, громадська думка, громадянська освіта, публічне управління, політичні комунікації.

Основні праці:

1.Політологія для вчителя: навч. посібн. для студ.педагогічних ВНЗ / за заг.ред.: К. О.Ващенка, В. О.Корнієнка. – К.: Вид-во імені М.П.Драгоманова, 2011.- 406с.

2.Дмитренко О. С. Історико-політичні та політико-культурні проблеми становлення місцевого самоврядування в Україні / О.С. Дмитренко // Регіональна політика: історичні витоки, законодавче регулювання та практична реалізація [зб. наук. пр.]. – Київ – Тернопіль : – 2016 – Вип. ІІ. Матеріали Другої Міжнародної науково-практичної конференції, (Київ, 14-15 грудня 2016 р.) /Мін-во освіти і науки України,  Київ, нац. ун-т будівн. і архіт-ри та ін. – «Економічна думка» – 2016. – С. 1199-1202.

3. Дмитренко О.С. Сервісна держава як модель реалізації реформи державного управління в Україні / О.С. Дмитренко // Регіональна політика: історія, політико-правові засади, архітектура, урбаністика [зб. наук. пр.]. Вип. IV. Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції., (Київ, 23 листопада 2018 р.) /Мін-во освіти і науки України,  Мін-во регіон. розв., буд-ва та ЖКХ України, Київ, нац. ун-т будівн. і архіт-ри та ін. Київ – Тернопіль : «Бескиди»,  2018. В 2-х ч. – С. 235-240.

4. Дмитренко О.С. Новий публічний менеджмент: історія і практика / О.С. Дмитренко // Чотирнадцяті юридичні читання. Проблеми імплементації національного законодавства до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. До 185-річчя НПУ імені М.П. Драгоманова; до 70-річчя Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України: матеріали міжнародної наукової конференції, 17-18 квітня 2019 року/ Київ: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2019. – С. 205-208.

5. Дмитренко О.С. Інформаційно-комунікативні технології в управлінні містом / О.С. Дмитренко // Шістнадцяті  юридичні читання. Держава і право у сприянні розбудові українського світу: до 30-ти річчя незалежності України та 25-річчя Конституції України. матеріали міжнародної наукової конференції, - 19-20 травня 2021 року/ Київ: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2021. – С. 186-189.