Богатирчук Катерина Олександрівна

Bohatyrchuk

Богатирчук Катерина Олександрівна

кандидат історичних наук, старший викладач кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій

google scolar

Освіта: Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова «Історія» та «Філологія. Мова і література».

Загальний стаж – 9 років

Науково-педагогічний стаж – 5 років

Викладає дисципліни:  Країнознавство, Теорія та практика мовної комунікації, Етнодемографічні процеси в регіонах світу, Теорія і практика англійської мови, Іноземна мова.

Коло наукових інтересів:  Історія, теорія та практика міжнародних відносин, повсякденна історія.

Основні праці:

1. Стоян Т. А., Богатирчук К. О. Політика мультикультуралізму: історичний досвід і сучасна практика Канади // Knowledge, Education, Law, Management 2021 № 3 (39), vol. 2. – С. 104-110

2. Богатирчук К. О.Соціальні мережі як інструмент цифрової дипломатії України // Сучасні тенденції міжнародних відносин: збірник матеріалів всеукраїнської конференції, м. Київ. 17-18 грудня 2020 р. К.: НПУ імені М. П.Драгоманова, 2021. С. 52-55.

3.Богатирчук К. О. Цифрова дипломатія: досвід Європейського Союзу // ІІІ Круглий стіл «Європейська дипломатія у ХХІ столітті», 18 грудня 2020 р. м. Харків: збірник матеріалів. Харків, 2021. С. 94-98.

4.Богатирчук К. О. Повсякденне життя дітей та підлітків шкільного віку Української РСР другої половини 1960-х - першої половини 1980-х рр. Вінниця, 2019. 268 с.