Стоян Тетяна Андріївна

Stojan

Стоян Тетяна Андріївна

доктор історичних наук,  професор, професор кафедри,  Заслужений працівник освіти України

google scolar

Освіта:

1. Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КДУ імені Т.Г.Шевченка). Спеціальність «Історія»;

2. НПУ імені М.П. Драгоманова.  Спеціальність «Англійська мова та зарубіжна література»;

3. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Викладає дисципліни:  Вступ до спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», Теорія міжнародних відносин,  Основи  наукових досліджень, Зовнішня політика країн Азії та Африки.

Громадські доручення: Гарант освітньої програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Коло наукових інтересів: теорія та практика міжнародних відносин,  суспільно-політична та соціальна історія України та світу другої половини ХІХ – початку ХХІ ст.; проблеми комунікативного дискурсу, зокрема: міжкультурна комунікація, діловий етикет, інноваційні технології навчання іноземної мови.

Нагороди: почесне звання «Заслужений працівник освіти України», Знак «Відмінник освіти України», Знак «Софія Русова», Медаль НПУ імені М.П. Драгоманова, срібна медаль «Михайло Петрович Драгоманов» та ін.

Участь у професійних об’єднаннях за спеціальністю:

- Українська Асоціація зовнішньої політики

- Рада з екологічної безпеки