Швець Анна Іванівна

Schvetsch

Швець Анна Іванівна

старший викладач кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій

google scolar

Викладає дисципліни:  Іноземна мова (англійська, італійська)

Коло наукових інтересів: лінгвістика, методика викладання мов і культур

Основні праці:

1. Долинська Л. В. Пількевич Г. І. Діалогічність як умова ефективної педагогічної взаємодії викладача зі студентами / Л. В. Долинська, А. І. Пількевич. // Наука і освіта. – 2008. – №3. – С. 146–148.
  2. Швець А. І. Предметно-номінативна класифікація онімів та місце в ній фольклорних онімів / Анна Іванівна Швець. // Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія 9. Сучасні тенденції розвитку мови. – 2015. – №13. – С. 227–234.
  3. Швець А. І. Джерела лінгвокультурної мотивації фольклорно-казкових онімів / Анна Іванівна Швець. // Актуальні питання гуманітарних наук: міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. – 2016. – №16. – С. 208–217.
  4. Швець А. І. Когнітивно-семантичний статус онімів у сучасній лінгвістиці / Анна Іванівна Швець. // Записки з романо-германської філології. – 2015. – №2. – С. 183–191.
  5. Швець, А. І. Фреймовий аналіз мотиваційної основи казкових онімів (на матеріалі італійської мови) / А. І. Швець // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 9 : Сучасні тенденції розвитку мов : зб. наук. праць. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2017. – Вип. 16. – С. 247-252.3)