Тімашова Вікторія Михайлівна

доктор політичних наук, доцент, професор кафедри міжнародних та гуманітарних студій

google scolar

Викладає дисципліни: Глобалістика, Філософія політики

Коло наукових інтересів: політична етнологія, політична психологія, політичне прогнозування, політична семіотика

Навчальні посібники, монографії:

1. Тімашова В. М. Політична сфера транзитного суспільства: стан розробки проблеми та еволюційні тенденції : монографія. Київ: Друкарський двір Олега Федорова, 2017. 360 с.
  2. Політична думка ХХ – початку ХХI століть: методологічний і доктринальний підходи підручник у 2-х т. / Андрущенко Т.В., Бабкіна О.В., Горбатенко В.П. та ін. Львів: «Новий Світ-2000», 2016. Т. 1. 516 с. ; Т. 2. 535 с. (535/26).
  3. Історія політичної думки України: підручник  /  Андрущенко Т.В.,  Бабкіна О.В., Горбатенко В.П. та ін Львів: «Новий Світ-2000», 2017. 672 с. (672/32).
  4. Тімашова В. М. Методичні рекомендації щодо засобів діагностики успішності з дисципліни «Політологія» для студентів денної форми навчання: методичні рекомендації Київ: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2016. 40 с.

Статті у фахових виданнях:

1. Тімашова В. М. Вплив розладів психічного здоров’я особистості, зумовлених її перебуванням при владі, на суспільно-політичні процеси. Політикус: наук. журнал південноукр. Нац. пед. ун-ту ім. К. Д. Ушинського. Одеса. 2019. Вип. 4. С. 69–74. (Фахова).
  2. Тімашова В. М. Взаємодія та взаємовплив політичної й етноісторичної сфер: проблемні питання та їх вирішення. Evropsky politicky a pravni diskurz. 2019. Svazek 6. Vydani 6. S. 44–49. (Іноземна фахова).
  3. Тімашова В. М. Політолого-правові роздуми у змістовному трикутнику «державний службовець – управлінець – адміністративний працівник». Науковий часопис НПУ ім. М. П. Драгоманова. 2020. Т. 22. Вип. 27. С. 34–40 (Серія «Політичні науки та методика викладання соціально-політичних дисциплін»). (Фахова).

Статті у наукометричних виданнях:

1. Timashova Viktoriya, Strohanova Hanna. The Politics of Education and its Impact on the Human Exploration of Mars. Philosophy and Cosmology. 2020. Vol. 24. S. 122–130. (Scopus).
  2. Vashkevich Viktor, Timashova Viktoriya. From Philosophy of Cosmos to Space Policy: Contemporary Issues and Trends. Philosophy and  Cosmology. 2021. Vol. 26.  S. 35–45. (Scopus).