Жабінець Наталія Валеріївна

Gabinets

Жабінець Наталія Валеріївна

кандидат політичних наук, доцент, доцент кафедри

google scolar

Загальний стаж – 24 роки

Науково-педагогічний стаж – 15 років

Викладає дисципліни:

Політологія, Політико-правові студії, Державне управління в галузі освіти, Управління змінами: реалізація освітніх реформ і інновацій.

Коло наукових інтересів:

Політична культура, система політичних цінностей сучасної української молоді, політична соціалізація особистості, розбудова громадянського суспільства.

Основні праці:

1. Жабінець Н. В. Політологія як наука про політику / Н. В. Жабінець // Підручник для вчителя : навч. посібн. для студ. педагогічних ВНЗ / за заг. ред.: К.О.Ващенка, В.О. Корнієнка.- К.: Вид-во імені М.П. Драгоманова, 2011.- С.9-19

2. Ващенко К. О., Жабінець Н. В. Політичні еліти та політичне лідерство / Н. В. Жабінець, К. О. Ващенко // Підручник для вчителя : навч. посібн. для студ. педагогічних ВНЗ / за заг. ред.: К.О.Ващенка, В.О. Корнієнка.- К.: Вид-во імені М.П. Драгоманова, 2011.- С. 253-281.

3. Жабінець Н.В. Інноваційний розвиток освіти і науки як чинник формування соціального капіталу // Політологічний вісник. Зб-к наук.праць.- К.: ВАДЕКС, 2015. – Вип.77. С.157-164.

4. Жабінець Н.В. Віртуальний простір як специфічний агент політичної соціалізації молоді. Матеріали міжнародної наукової конференції «П’ятнадцяті юридичні читання». / НПУ імені М. П. Драгоманова. К., 2020. С. 74-78.

5. Жабінець Н.В. Деякі аспекти формування політичної культури української  молоді.  Держава і право у сприянні розбудові українського світу: до 30-ти річчя незалежності України та 25-річчя Конституції України. Матеріали міжнародної наукової конференції «Шістнадцяті юридичні читання» (19-20 травня 2021 р.). К., 2021. С. 134-138.