Дорофєєва Наталія Олегівна

Dorofeeva

Дорофєєва Наталія Олегівна

секретар кафедри всесвітньої історії та археології

Телефон: (044) 520-12-05

Адреса: Київ, вул.Освіти 6, ауд. 24

1. ОСВІТА

2021 р. – Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр», спеціальність «Середня освіта (історія)», вчитель історії та українознавства.

2. КАР’ЄРА

2018 – 2021 рр. – секретар кафедри історії та археології слов’ян, кафедри всесвітньої історії та археології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;

з 2021 р. – секретар кафедри всесвітньої історії та археології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Загальний трудовий стаж – 4 роки.

3. ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАУКОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Вибрані наукові статті:

1. Дорофєєва Н.О. Теорія і практика фемінізму у контексті модерного історіографічного дискурсу / Н.О. Дорофєєва // Вісник аграрної історії. – 2020. – Випуск 31-34. – С. 259-271.

Вибрані виступи на конференціях та наукових семінарах:

1. Виступ на засіданні міжнародної науково-практичної конференції у форматі грантового проєкту «Wielokulturowe dziedzictwo Rzeczypospolitej w kształtowaniu Europejskiej mentalności słowian Europy Środkowo-Wschodniej. Interdyscyplinarne badanie wpływów łacińskich na kulturę bizantyjsko-słowiańską inspirowane 300-ną rocznicą synodu Zamojskiego», що відбулася на базі Університету Іоана Павла ІІ (Краків, 6-7 грудня 2021 р.) за темою «Гендерна релігійна політика на українських землях в складі Речі Посполитої в часи Замойського синоду 1720 р.».

Участь у грантових проєктах:

«Wielokulturowe dziedzictwo Rzeczypospolitej w kształtowaniu Europejskiej mentalności słowian Europy Środkowo-Wschodniej. Interdyscyplinarne badanie wpływów łacińskich na kulturę bizantyjsko-słowiańską inspirowane 300-ną rocznicą synodu Zamojskiego», що реалізовувався на базі Університету Іоана Павла ІІ (2019 – 2021 рр.).