Всеукраїнська конференція «Сучасний стан православ’я в Україні: виклики, проблеми, прогнози»

Захід присвячений висвітленню актуальних проблем сучасного стану православ’я в Україні, виявленню потенційних шляхів сприяння міжправославної взаємодії та комунікації, обговоренню міжнародного та регіонального контексту православних процесів, роль суспільства та держави в розвитку міжправославної взаємодії.

Запрошуємо науковців, представників релігійних організацій, експертів, представників громадських організацій, державних структур та усіх, хто зацікавлений у вирішенні цих питань, долучитися до конференції.

conf 29 03 1

Захід відбудеться 29 березня 2024року (Український державний університет імені Михайла Драгоманова, м. Київ, вул. Олександра Кониського, 8/14, 11:00)

Основні напрями роботи Конференції:

1. Міжправославні процеси в Україні під час війни з росією
  2. Міжнародний контекст міжправославних процесів в Україні
  3. Міжправославна комунікація: спільне та відмінне
  4. Суспільство, держава та церква - актуальний стан відносин
  5. 5. Підготовка та діяльність капеланів.

Для реєстрації необхідно надіслати листа на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з зазначенням наступної інформації

• ПІБ, звання, посада
  • Тема доповіді
  • Участь з доповіддю або без
  • Очно або онлайн

♦ ФОРМА ПРОВЕДЕННЯ: очно/онлайн (буде надано посилання в Google Meet зареєстрованим на конференцію)

♦РОБОЧІ МОВИ: українська, англійська

Контактна особа: к.філос.н., доцент Геннадій Целковський тел.: 0675043543 e-mail: kbrscience@udu.edu.ua

Завантажити інформаційний лист.

Download

SCIENTIFIC AND PRACTICAL CONFERENCE «The Current State of Ukrainian Orthodoxy: Challenges, Problems, and Expectations»

The event will be held on March 29, 2024

(Dragomanov Ukrainian State University, Kyiv,
Oleksandra Konyskoho St, 8/14, 11:00 a.m.)

The main areas of work of the Conference

1.    Inter-Orthodox processes in Ukraine during the war with Russia

2.    International context of inter-Orthodox processes in Ukraine

3.    Inter-Orthodox communication: similarities and differences

4.    Society, state and church - the current stage of relations

5.    Training and activities of chaplains.

The event is dedicated to highlighting the relevant issues of the current state of Orthodoxy in Ukraine, identifying potential ways to promote inter-Orthodox interaction and communication, discussing the international and regional context of Orthodox processes, and the role of society and the state in the development of inter-Orthodox interaction.

We invite researchers, representatives of religious organizations, experts, representatives of public organizations, government agencies, and anyone interested in resolving these issues to join the conference.

Additional information❗️

To register, please send an e-mail to Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. with the following information

• Name, title, position
  • Theme of the contribution