Студенти-релігієзнавці досліджують релігійне життя України під час війни: результати переддипломної практики

Протягом березня та квітня студенти-релігієзнавці заочної та денної форми навчання спеціалізації «Релігійні медіа» проходили переддипломну практику, яка була присвячена загальній тематиці «Єдність православних в Україні: виклики війни». 6 весняних тижнів практиканти відстежували релігійні події в Україні, брали інтерв’ю у релігійних діячів, експертів та адміністративних працівників. Мали змогу поспілкуватися з керівником інформаційного відділу Державної служби України з питань свободи совісті та етнополітики.

Знімок екрана 2023 04 30 о 18.21.38

Студентами були складені репортажі з місць найактуальніших подій релігійного життя України під час війни. Переходи громад до ПЦУ, виселення УПЦ з Києво-Печерської лаври, експертні думки та коментарі представників церков – все це стало об'єктом уваги та аналізу майбутніх релігієзнавців.

На звітній конференції, студентами були презентовані щоденники практики та підготовлені матеріали: інтерв’ю, опитування, репортажі, аналітичні доповіді.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook та Instagram.