Вітаємо!

Вітаємо заступницю директора з роботи зі студентами Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Софію Скрипнікову з отриманням Подяки Міністерства освіти і науки України! Подяка вручена за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

Софія Скрипінкова - кандидатка філософських наук, доцентка кафедри етики та естетики Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики, авторка низки наукових статей.

Скрипнікова 2

Вручення Подяки відбулось під час проведення Міжнародного Форуму "Модернізація педагогічної освіти у глобальному вимірі безпеки соціально-турбулентного світу", який відбувся 16-го лютого 2023 р. в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова.