ІV Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Молода наука – 2024: соціально-освітні розвідки»

Кафедра соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова запрошує 23 травня 2024 року взяти участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Молода наука – 2024: соціально-освітні розвідки», присвяченій 190-річниці Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Напрями роботи конференції:

• Соціальна філософія та концепція організованого суспільства.
  • Філософія освіти як окремий розділ філософії і як предмет викладання.
  • Актуальні підходи до розроблення й упровадження державної освітньої політики в умовах воєнного й повоєнного стану.
  • Нова українська освіта: освітня політика й роль державних й громадських інституцій в її реалізації.
  • Теорія й практика підготовки учителя для об’єднаної Європи ХХІ століття.
  • Міжнародна освіта: технології та механізми реалізації в умовах збройної агресії та повоєнний період.
  • Освітній менеджмент: досвід, завдання, перспективи.
  • Взаємодія держави, громадянського суспільства й представників експертного середовища в розбудові освіти України в умовах трансформаційних змін сучасного освітнього простору.

В рамках конференції буде проведено тематичний круглий стіл: «Демократичні цінності в освіті. Розширення присутності українських дітей та молоді в польських школах після 24 лютого 2022 року»

Місце та порядок проведення конференції:
23 травня 2024 року

Український державний університет імені Михайла Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9).

Конференція відбудеться у змішаному форматі: очно та дистанційно на платформі Zoom. Посилання для приєднання до Zoom буде надіслано зареєстрованим учасникам на електронну пошту вказану при реєстрації.

Реєстрація учасників: 9.30 – 10.00
Пленарне засідання: 10.00 – 13.00 (Zoom)
Перерва на обід: 13.00 – 14.00
Секційні засідання: 14.00 – 17.00 (Zoom)

Робочі мови конференції: українська, англійська

Участь БЕЗКОШТОВНА

Участь у конференції можуть брати: науково-педагогічні та наукові працівники, аспіранти та студенти, керівники освіти різних рівнів, освітяни-практики.

Видання матеріалів планується до початку конференції у електронній формі. Збірник матеріалів та Сертифікат учасника (за запитом) буде надіслано на електронну пошту вказану при реєстрації.

УМОВИ УЧАСТІ

Для участі у науково-практичні конференції просимо до 16 травня 2024 року подати до оргкомітету конференції на електронну пошту:

1. Реєстраційну форму (заявку) учасника конференції через гугл-форму:
  2. Електронний варіант доповіді (статті) електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (в темі листа вказати прізвище учасника з приміткою «Конференція 2024»)

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

Структура статті має містити  наступні елементи: постановку й обґрунтування актуальності проблеми; аналіз наукових досліджень; виокремлення аспектів проблеми, які ще недостатньо вивчені; формулювання мети та завдань статті; виклад основного матеріалу; висновки, перспективи подальших досліджень; список використаних джерел.

Обсяг публікації:  до 5 сторінок книжкового формату А4.

Технічні параметри.  Поля: верх, низ та праве – 15 мм, ліве – 20 мм. Шрифт – Times New Roman Cyr, кегель – 14 пт, міжрядковий інтервал – 1,5, стиль – Normal. Нумерація зносок – звичайна, автоматична, посторінкова.

Порядок розміщення матеріалу. У правому верхньому куті необхідно вказати УДК, прізвище, ініціали, посаду місце роботи, вчене звання, науковий ступінь автора (авторів). Назва статті набирається ПРОПИСНИМИ ЛІТЕРАМИ по центру сторінки. Під назвою через 1 інтервал – анотація (3-4 речення) та ключові слова українською мовою, за якими розміщується текст статті. Посилання на джерела у тексті наводяться у квадратних дужках, напр. [1, 61-68]. В кінці тексту доповіді поміщають список використаних джерел під заголовком ДЖЕРЕЛА. Бібліографічні відомості про джерела оформлюються згідно з вимогами держаного стандарту ДСТУ 8302:2015. Після списку джерел через інтервал розміщують анотації (3-4 речення) англійською мовою з ключовими словами.

УВАГА! Оргкомітет залишає за собою право відхиляти доповіді та статті, які не відповідають вищезазначеним вимогам, тематиці конференції і не містять наукової новизни.

КОНТАКТИ

Адреса оргкомітету:  м. Київ, вул. Олександра Кониського 8/14, УДУ імені Михайла Драгоманова,

Кафедра соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики (к. 2-10).

Координатори конференції: Вашкевич Віктор Миколайович, Бобрицька Валентина Іванівна, Терепищий Сергій Олександрович

Довідки за телефоном: (095) 709-58-57 (Процька Світлана Миколаївна)

Завантажити інформаційний лист

Оргкомітет конференції