Творчий запал: відбулась зустріч учасників секції Київської МАН "Філософія. Культурологія" в аудиторії нашого інституту

22 лютого в аудиторії Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики відбулась зустріч вихованців секції "Філософія. Культурологія" Київської МАН. Учасники та учасниці занурились в обговорення прикладних аспектів сучасного мистецтва. Під час активної дискусії звучали не лише цікаві ідеї та думки, але й щирі емоції від вивчення сучасних тенденцій у сфері філософії та культурології. Чудовим завершенням зустрічі стала настольна гра, яка допомагає розвивати уважність, пам'ять, вміння бачити перспективу на основі відомих творів мистецтва.

Uchni ta uchenytsi hrayut nastolnu hru pro mystetstvo

Після інтенсивної дискусії всі присутні вирішили зануритись у невимушену атмосферу пізнання творів сучасного мистецтва та розвитку логіки через ігровий формат, обравши настольну гру "Pickart". Гра стала не лише розвагою, а й  можливістю сприйняти та зрозуміти аспекти творчого процесу через власний досвід.

Kyyivska MAN Sektsiya filosofiya

Модератором зустрічі став керівник Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики УДУ імені Михайла Драгоманова, який активно залучений у розвиток секції "Філософія. Культурологія" Відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН.  Співпраця Драгомановського університету та Київської МАН переросла в не лише джерело нових знань і ідей для учнів та учениць шкіл Києва, але й унікальне середовище для формування позитивної енергії та обміну творчим досвідом. Учасники залишились враженими та натхненними, готовими до відкриття нових наукових та освітніх перспектив у галузі філософії, культурології та мистецтва.

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram 🎥  YouTube