НАУКОВИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «АКТУАЛЬНИЙ ФІЛОСОФСЬКИЙ ДИСКУРС: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ЗМІНИ В УМОВАХ ВІЙНИ» (16.11.2023)

Запрошуємо взяти участь у круглому столі до Дня філософії, який організовує кафедра філософії Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики спільно з Центром українсько-європейського співробітництва. Захід відбудеться 16-го листопада в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова наживо та онлайн, тому учасники зможуть обрати найбільш зручний для себе формат участі. За результатами круглого столу буде видано збірник тез в електронному вигляді. Збірник тез круглого столу буде виданий українсько-польським видавництвом «Liha-Pres».

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ КРУГЛОГО СТОЛА

Основні напрями роботи круглого столу:

1. Виклики сьогодення: українське суспільство в умовах війни.

2. Людський потенціал в контексті сучасних соціокультурних перетворень.

3. Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід.

4. Культурно-аксіологічні пріоритети людини в умовах конфліктогенного суспільства.

5. Соціальна відповідальність людства в умовах воєнного стану.

6. Культура філософського мислення як передумова продуктивної наукової дискусії.

7. Гуманітарна освіта в умовах глобалізаційних процесів: проблеми, підходи, рішення.

8. Філософські рефлексії щодо національно-культурної ідентичності: сучасні трансформації.

9. Збереження культурної спадщини як скарбниці національної пам’яті

Умови участі:

Форма участі: очна та дистанційна. Розмір організаційного внеску для учасників з України становить 100 грн. Внесок покриває витрати, пов’язані з виготовленням електронних сертифікатів і опублікуванням збірника тез доповідей.

Особи, зацікавлені взяти участь у роботі круглого столу, мають зробити такі дії:

1. до 13 листопада 2023 року (включно) заповнити заявку за посиланням;

2. до 16 листопада 2023 року (включно) надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

– тези доповіді (у форматі .docx);

– скан-копію квитанції про сплату організаційного внеску (реквізити надаємо після отримання тез і заявки).

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ КРУГЛОГО СТОЛА

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах FacebookTelegram, InstagramYouTube