ПРОГРАМА МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЧЕТВЕРТІ АКАДЕМІЧНІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ Г.І. ВОЛИНКИ: ФІЛОСОФІЯ, ОСВІТА, НАУКА: В ГЛОБАЛЬНОМУ ВИМІРІ СОЦІАЛЬНО-ТУРБУЛЕНТНОГО СВІТУ» (24-25 травня 2023)

24-25 травня 2023 р. Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики організовує Міжнародну науково-практичну конференцію «Четверті академічні читання пам’яті Г.І. Волинки «ФІЛОСОФІЯ, ОСВІТА, НАУКА: В ГЛОБАЛЬНОМУ ВИМІРІ СОЦІАЛЬНО-ТУРБУЛЕНТНОГО СВІТУ». Конференція присвячена пам'яті  доктора філософських наук, професора Г.І. Волинки, визнаного вченого і мислителя, який зробив значний внесок у галузі філософії, освіти та науки. Науковий захід, який проводить кафедра філософії є важливим способом вшанування його наукової спадщини та подальшого розвитку його ідей.

конф Волинки

Актуальність цьогорічної теми конференції обумовлена тим, що в глобальному світі, який зазнає соціально-турбулентних змін, виникає потреба в аналізі та розумінні складних проблем, пов'язаних з філософією, освітою та наукою. Конференція створює платформу для обговорення цих проблем у глобальному контексті, що допомагає виявити нові підходи та розробити стратегії вирішення.

Крім того, тема конференції об'єднує вчених, викладачів, дослідників, створюючи сприятливе середовище для обміну думками, досвідом та ідеями. Тому  колектив Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики запрошує всіх охочих на пленарне засідання конференції, яке відбудеться 24 травня 2023 р. о 10 год в іменній аудиторії імені Григорія Волинки Драгомановського університету  (ауд. 3-4 гуманітарного корпуса).

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ