Остапчук Галина Олександрівна

Krylova

Остапчук Галина Олександрівна

доцент, кандидат філософських наук, доцент кафедри богослов’я та релігієзнавства

google scolar

Кафедра - телефон: (044) 486-05-99

Адреса: Київ, вул. Тургенєвська 8-14, каб.3-7

Викладання наступних дисциплін

ОСВІТА

1989 р. закінчила Київський державний університет ім..Тараса Шевченка, філософський факультет

1997 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Націєтворчі та державотворчі проблеми в історіософії Вячеслава Липинського»

НАУКОВІ СТУПЕНІ І ВЧЕНІ ЗВАННЯ

Доцент, кандидат філософських наук, доцент кафедри богослов’я та релігієзнавства

КАР’ЄРА:

1989 - 1992 р. викладач Київського індустріального технікуму,

1992-1996 р. аспірантка кафедри української філософії та культури Київського державного університету імені Тараса Шевченка.

2006 р. – викладач кафедри філософії Національного педагогічного університету ім.. М.П.Драгоманова.

2024 - доцент кафедри богослов'я та релігієзнавства Українського Державного Університету ім. Драгоманова.

Загальний трудовий стаж –  років.

Науково-педагогічний стаж –  років.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИДАНІ ПІДРУЧНИКИ, НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ ТА МОНОГРАФІЇ:

1. 1. Актуально і сьогодні ( або державотворчий процес в концепції В.Липинського) - «Гуманітарні студії» КНУ ім.Т.Шевченка 2007р. - збірник наукових праць, Вип. 2 ,с.179-191.

2. Світоглядно-філософські засади історіософії Вячеслава Липинського. - Науковий часопис «Культурологія, релігієзнавство, філософія» НПУ ім.М.П.Драгоманова, 2007р. Серія 7 вип.12 (25) с. 162-169.

3. Навчальна програма з дисципліни «Риторика». - Навчально-методичний посібник Інституту філософської освіти і науки НПУ , 2008 р.

4. Навчальна програма з дисципліни «Філософська пропедевтика». - Навчально-методичний посібник Інституту філософської освіти і науки НПУ, 2008 р.

5. Кордоцентризм української класичної філософії. - Політологічний вісник № 31 КНУ імені Тараса Шевченка, Київ-2008, ст. 7-17

6. «Національний герой і маса (роль пасіонарної жертви) в філософії І.Франка. - Український часопис російської філософії. Вісник Товариства російської філософії при Українському філософському фонді. – Полтава: АСМІ, 2009. – С. 15 – 22.

7. Національна ідея як теоретична самосвідомість національного руху у творчості І.Франко. - Сборник научных трудов по материалам международной научно-практической конференции при Одесском национальном морском университете, Одесса, 2008 г. Том 14 С. 45 - 49.

8. Внутрішні сили історичного руху і філософії історії В.Липинського. - Науковий часопис «Культурологія, релігієзнавство, філософія» НПУ ім.М.П.Драгоманова 2009р. Серія 7 вип.22 (23) с. 234-145.

9. Філософія культури (розділ 10 у співавтор.). Філософія. Проблеми,

проблематика, класичні розділи: Навч. пос. За ред. Г. І. Волинки. - К.: Каравела, 2009. – С. 170 – 198.

МОНОГРАФІЇ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:

ГРОМАДСЬКО-КУЛЬТУРНА ДІЯЛЬНІСТЬ: