Війна та культура: зустріч культурологів з історією у музеї (фото)

Напередодні Дня захисників та захисниць України студенти-культурологи відвідали Національний військово-історичний музей, де захоплива та пізнавальна екскурсія стала не просто цікавою пригодою, але й важливою частиною фахової підготовки. Подія стала не лише важливим доповненням до вивчення фахових дисциплін, але й дала змогу студентам краще зрозуміти сутність військової культури нашої країни. Молодь мала можливість ознайомитися з історією військових подій, дізнатись таємниці бойових традицій, а також відчути глибокий патріотичний дух, що проймає кожного захисника та захисницю України.

photo 2023 10 01 12.37.25

День захисників та захисниць України стає особливим для студентів-культурологів не лише тому, що вони висловлюють свою вдячність за можливість продовжувати навчання у відносній безпеці, а й через те, що цей день надає їм можливість відчути себе частинкою великої історії та майбутнього України. Екскурсія нагадала студентам про важливість збереження і відстоювання свободи та незалежності України. Вона стала своєрідною точкою відліку для роздумів про власну роль у майбутньому нації і про те, як вони можуть сприяти її розвитку.

photo 2023 10 01 12.37.38

photo 2023 10 01 12.37.41

Екскурсія столичним музеєм відкрила студентам новий погляд на важливість військової історії та національної оборони, розкриваючи перед ними глибокий зміст і значення цих понять. Вивчаючи представлені експонати, вони змогли осягнути, як величезний доробок наших предків у справі оборони та боротьби за незалежність створив фундамент для сучасної України.

photo 2023 10 01 12.37.43

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах FacebookTelegram, InstagramYouTube