Обрано директора Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики

9 червня 2023 р. відбулися збори органу громадського самоврядування Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики. На Порядку денному засідання – погодження кандидатури на посаду директора Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики.

Збори відбулись за участі ректора Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, члена-кореспондента НАН України, академіка НАПН України, доктора філософських наук, професора Віктора Андрущенка; проректора з наукової роботи, доктора фізико-математичних наук, професора Григорія Торбіна; проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи, кандидата філософських наук, професора Ростислава Драпушка; ученого секретаря Університету, кандидата філософських наук, професора Лесі Панченко; начальника центру по роботі з персоналом, доктора філософських наук, професора Тетяни Жижко; декана Педагогічного факультету, кандидата педагогічних наук, професора Тараса Олефіренка; декана Факультету спеціальної та інклюзивної освіти, кандидата педагогічних наук, доцента Ірини Маркусь; директора Навчально-наукового інституту права та політології, кандидата юридичних наук, доцента Павло Горінов.

08467038 3C9A 4EEC A7FF F05DF725CE0D

Важливою частиною зборів стала презентація програми розвитку Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики, яка була представлена кандидатом на посаду директора Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики кандидата філософських наук, доцента Сергія Русакова. Професорсько-викладацький склад, здобувачі освіти та співробітники інституту зацікавлено заслухали виступ кандидата, адже були окреслені перспективи розвитку кожної кафедри та колективу загалом. Презентована концепція розвитку була підтримана присутніми членами зборів як важливий крок у вдосконаленні освітньої та наукової діяльності навчального підрозділу.

79FED4F0 1AEE 4759 B565 0B3F77B7E634

В обговоренні оприлюднених пропозицій та ідей щодо розвитку Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики взяли участь доктор філософських наук, професор Юрій Чорноморець, доктор філософських наук, професор Ігор Немчинов, доктор філософських наук, професор Тамара Розова, кандидат філософських наук, доцент Олег Магеря, голова студентського парламенту, студентка ІІІ курсу Анастасія Скороход.

E511033E E4D8 4747 9A15 4C0D4A0AA7EF 1 105 c

Після публічного обговорення програми кандидата та проведеного відкритого голосування лічильна комісія оприлюднила результати, які засвідчили беззаперечну підтримку кандидатури Сергія Русакова на посаду директора Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики. Протокол лічильної комісії одноголосно затверджено загальними зборами Інституту.