Дебати для старшокласників "ДЛЯ ЧОГО МИ ПРАЦЮЄМО: КАР'ЄРНЕ ЗРОСТАННЯ АБО ТИХЕ ЗВІЛЬНЕННЯ"

Для чого ми працюємо? Це запитання завжди стояло перед людством і викликало суперечки, думки та роздуми. Водночас виникають нові дискусії та світоглядні позиції. Наприклад, "Quite quitting" - нова тенденція, яка дає можливість людині в будь-який момент вільно момент стосунки, особисті чи ділові. Запрошуємо старшокласників 10  червня о 12 год взяти участь у дебатах на цю тему! Наші дебати "Для чого ми працюємо: кар'єрне зростання або quite quitting?" допоможуть учням розглянути різні аспекти сучасного ставлення до праці та проаналізувати їх в контексті свого майбутнього.

Знімок екрана 2023 06 06 о 10.23.19

Чи знаємо ми насправді, чому саме ми витрачаємо свої дні на роботу? Чи наша трудова діяльність спрямована на розвиток галузі, де ми працюємо, чи на нашу власну самореалізацію? Ці та інші питання стають ще актуальнішим, особливо для молодого покоління, яке має широкі можливості вибору свого професійного шляху.

Дебати будуть проводитись у форматі, розробленому видатним філософом Карлом Поппером. Це означає, що кожен учасник та учасниця матимуть можливість висловитись та захистити позицію своєї команди. В такому форматі важливо не лише вміти висловлювати свої думки, а й навчитись аргументувати їх та переконливо впливати на думку інших.

Не втрачайте можливості висловити свою точку зору та дізнатись аргументи інших. Запрошуємо 10 червня 2023 р. о 12 год. Захід відбудеться в центральному корпусі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (вул. Пирогова 9, метро Університет). Захід відбувається спільно з Школою бізнесу та розвитку StartNow. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.