Розпочалось Всеукраїнське підвищення кваліфікації "Цифрові трансформації в освіті, культурі та мистецтві: нові можливості й досвід"

22 вересня 2022 року розпочалось Всеукраїнське підвищення кваліфікації "Цифрові трансформації в освіті, культурі та мистецтві: нові можливості й досвід", організатором якої є кафедра богослов'я, релігієзнавства та культурології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та Центр українсько-європейського наукового співробітництва. В рамках заходу планується три онлайн-лекції від провідних фахівців з Польщі та України.

З вітальними словами до слухачів виступили:
- Віхляєв Михайло Юрійович – доктор юридичних наук, професор, директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва;
- Бондаренко Віктор Дмитрович – доктор філософських наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки, завідувач кафедри богослов’я, релігієзнавства та культурології Історико-філософського факультету НПУ імені М.П. Драгоманова.

Програма розпочалась з лекції «Диджиталізаційна трансформація культурної сфери в Європі та Україні (на прикладі бібліотек)»  заступника керівника кафедри національної безпеки Академії прикладних наук імені Юзефа Голуховського, здобувача міжфакультетських кандидатських культурологічних студій факультету міжнародних і політичних досліджень Ягеллонського університету у Кракові Віктора Можгіна

В рамках підвищення кваліфікації ще відбудуться дві лекції:

28 вересня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Нові цифрові інструменти для ефективної викладацької та наукової діяльності». Спікер – Русаков Сергій, кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри богослов’я, релігієзнавства та культурології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, гарант освітньої програми «Культурологія», експерт Українського культурного фонду 2021, 2022 рр. (м. Київ, Україна).

4 жовтня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Диджиталізація та збереження культурної спадщини». Спікерка – Рудюк Юлія, заступниця директорки з промоції та розвитку Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору», голова ГО «Львівський культурний центр», експертка Українського культурного фонду 2020, 2021 рр., співкоординаторка проєкту «Підзамче.Нарешті», менеджерка проєкту «Музей у 3D».