Співчуття

21 листопада 2022 р. відійшов у засвіти Борисенко Володимир Йосипович - завідувач кафедри історії України, етнології та краєзнавства, організатор кафедри історії України, доктор історичних наук, професор, академік Української академії історичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України. 3 життя пішов видатний український вчений, автор численних наукових, науково-методичних і публіцистичних праць, очільник-засновник наукової школи «Соціально-національні проблеми історії України другої половини XVII - початку ХХ ст.».

Він був прекрасним педагогом, гарним прикладом для багатьох поколінь молодих дослідників, які отримали його підтримку на шляху своєї наукової діяльності.

Колектив кафедри історії України, етнології та краєзнавства висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям Володимира Йосиповича. Добрий, світлий спомин про нього назавжди залишиться у наших серцях.

Вічна пам’ять та спокій його душі!