Запрошуємо взяти участь!

Запрошуємо студентів та студенток взяти онлайн-участь у IV Всеукраїнській науковій студентській конференції «Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку» (24. 11.2022 р.). Тематика конференції присвячена різним аспектам розвитку місцевого менеджменту соціокультурної діяльності, специфіці соціокультурних проектів, культурного розвитку міст України.Мета конференції: обмін думками з актуальних проблем розвитку регіонального соціокультурного менеджменту у молодіжному науковому середовищі.

Орієнтовні напрями роботи конференції:

1. Історичні аспекти становлення і розвитку соціокультурного менеджменту.

2. Модуси і культурні практики в багатокультурному просторі.

3. Феномен локальної культури.

4. Соціокультурні проєкти в стратегії розвитку краю.

5. PR-менеджмент у соціокультурній сфері.

6. Менеджмент та його інновації в музейній, бібліотечній, культурно-дозвіллєвій, театрально-концертній та інших сферах.

Детальна інформація:https://kmitskd.fmon.npu.edu.ua/naukova-diialnist/konferentsii-kafedry

Приєднуйтесь до нас у соцмережах  FacebookTelegram та Instagram.