Настановча конференція з науково–дослідницької практики: соціокультурна сфера

31 жовтня відбулася настановча конференція з науково-дослідницької практики, учасниками якої стали магістри І року навчання спеціальності 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності» та 073 «Менеджмент». Студентам було роз’яснено завдання практики, критерії оцінювання її результатів, а також вимоги до ведення Щоденників та іншої звітності. Особливий інтерес викликали студенти, які поділилися інформацією про місця проходження практики.

IMG 8217 2

Наприклад, К. Пирожок відповідно до теми своєї магістерської роботи обрала благодійну організацію “Фріда”, що займається медичною допомогою та реабілітацією. Обрані практики студентами А Ю. Радзевич STEM-центр та М. Бабенко –  Інклюзивно-ресурсний центр №4 Дніпровського району м. Києва, які працюють для освіти майбутнього. Крім збору матеріалу до магістерської роботи студентам запропоновано створити тези для виступу і взяти участь у ІV Всеукраїнській науковій конференції студентів “Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку”, що відбудеться 24 листопада 2022 року. Конференція сприятиме включенню майбутніх спеціалістів в обмін думками щодо проєктів соціокультурного розвитку міст України.