Участь Всеукраїнській науково-практичній конференції «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі»

9 листопада 2022 року викладачі та студенти кафедри методики навчання суспільних дисциплін та гендерної освіти взяли участь в університетській щорічній Всеукраїнській науково-практичній конференції «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі». Цей захід організовує кафедра культури української мови Факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

Щороку конференцію урочисто відкриває ректор академік Віктор Андрущенко. Віктор Петрович відзначив чималу роботу колективу кафедри в освітній і науково-методичній сферах, подякував за велику працю на ниві підняття іміджу української мови поміж сучасної молоді.

Тематика конференції була присвячена аналізу мовно-культурної ситуації в Україні та вивченню шляхів розвитку української мови і стала актуальною як для досвідчених науковців, так і для студентської молоді. На секційному засіданні свої доповіді, підкріплені яскравими презентаціями, представили і наші студенти в рамках наукового гуртка кафедри. Ця конференція ще раз доводить, що в складних умовах сьогодення є те, що нас усіх єднає – наша рідна, неповторна, найкраща у світі мова!

Українська мова вчора сьогодні завтра в Україні і світі

Приєднуйтесь до нас у соцмережах  FacebookTelegram та Instagram.