Викладачі та студенти факультету долучились до Радіодиктанту національної єдності

9 листопада в День української писемності і мови українці по всьому світу написали 22-й Радіодиктант національної єдності до якого доєдналися викладачі кафедри та студенти. Але сьогодні ми не лише перевіряли наші знання, а й нашу єдність. У боротьбі з ворогом, ми щоразу наголошуємо на важливості мови. Вона є ореолом нації й етнічним кордоном.

Тема диктанту "Твій дім" близька і болюча для кожного українця: «Розкажи мені про свій дім…», «як же довго, чи не пів життя мріялось про власний дім", "А деколи дім здатен уміститися до розмірів валізи...", "Та головне - це місце сили і пам'яті роду". Сотні тисяч людей змушені були покинути свою фортецю, своє місце сили і почати все спочатку. Але ми єдині сьогодні і завжди, бо Україна - наш дім! Ми обов'язково його захистимо і відвоюємо!

Твій дім 2

Приєднуйтесь до нас у соцмережах  FacebookTelegram та Instagram.