Участь у Всеукраїнській науковій онлайн-конференції «Українська повстанська армія у боротьбі проти нацистського і більшовицького тоталітарних режимів» (до 80-річчя створення УПА)

12 вересня професор, доктор історичних наук, заслужений працівник освіти України Коляда І.А. та студенти історико-філософського факультету взяли участь у Всеукраїнській науковій онлайн-конференції «Українська повстанська армія у боротьбі проти нацистського і більшовицького тоталітарних режимів» (до 80-річчя створення УПА) (м. Івано-Франківськ).  На конференції професор Коляда І.А. виступив з доповіддю: «Роль родини та дитинства у становленні особистості майбутнього командира УПА Романа Шухевича».

12.10 Участь Коляди у конференції
Під час роботи секцій конференції студенти-історики виступили з такими доповідями:

• Дар’я Максимова (4 курс): «Бойовий шлях Української повстанської армії: формування уявлень у здобувачів освіти засобами образотворчого мистецтва»;
  • Марія Шершень (4 курс): «Інноваційні підходи до вивчення теми «Українська повстанська армія. Роман Шухевич: методика використання мемів»;
  • Софія Іжук (4 курс): «Історико-біографічний портрет Романа Шухевича на уроках історії України: методика формування уявлень»;
  • Дмитро Пацерук (3 курс): «Роль муралів про УПА у формуванні патріотизму та національної свідомості молодої генерації українців»;
  • Шумило В. (3 курс): «Політична карикатура у період боротьби УПА за Українську державність (1940-1950- рр.) та в умовах російсько-української війни (2014-2022 рр.): історико-ретроспективний аналіз».