Події та оголошення

Вітаємо з випуском здобувачів освіти освітньо-професійної програми "Освітня політика" Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики! Вітаємо магістрів з успішним завершенням Українського державного університету імені Михайла Драгоманова!  Ваші зусилля та працьовитість заслуговують на повагу, і ми пишаємося вашими досягненнями. Нехай отримані знання стануть надійним фундаментом у вашому подальшому професійному та особистому розвитку.

25 січня 2023 року відбулось урочисте вручення дипломів магістрів ОПП "Освітня політика" та "Державна освітня політика" кафедри соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики Історико-філософського факультету НПУ імені М.П. Драгоманова (з грудня 2022 р. – Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики УДУ імені Михайла Драгоманова).  В залі центрального корпуса зібрались магістри, викладачі, рідні та друзі випускників.

21 грудня  2022 року у змішаному форматі (наживо та онлайн) відбувся захист магістерських досліджень студентів другого (магістерського) рівня ВО ОПП 011 Освітні, педагогічні науки. Освітня політика та ОПП 281 Публічне управління та адміністрування. Державна освітня політика денної та заочної форм навчання.

1 грудня 2022 року Верховна Ради України прийняла Постанову Верховної Ради України «Про призначення у 2022 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук», якою пропонується за результатами проведеного конкурсу присудити у 2022 році 30 іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук. Зокрема стипендію призначено  Терепищому Сергію Олександровичу - доктору філософських наук, професору кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова МОН України на виконання наукової (науково-технічної) роботи: "Медіаграмотність та соціальна відповідальність освітян в умовах інформаційної війни".

ІСТОРИКО-ФІЛОСОФСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ  ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ НА 2-ий (МАГІСТЕРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ (на базі: 1-го (бакалаврського), 2-го (магістерського) рівнів вищої освіти, ОКР "спеціаліст") В МАГІСТРАТУРУ 1 рік 4 місяці на спеціальність:

011 «Освітні, педагогічні науки»

освітньо-професійна програма: «ОСВІТНЯ ПОЛІТИКА»
Кваліфікація: Магістр освітніх, педагогічних наук, 2429 Освітній експерт
- Вибірковий блок дисциплін: «Освітній менеджмент»
Додаткова кваліфікація в додатку: 1499 Менеджер (управитель) в освіті
-  Вибірковий блок дисциплін: «Державно-громадське партнерство в освіті»
Додаткова кваліфікація в додатку: 1143.4 Керівник громадських і самоврядувальних організацій у галузі освіти)
тел. (095) 709-58-57 Viber, Telegram

Шановне студентство та професорсько-викладацький склад факультету! Просимо ознайомитись з витягом з протоколу засідання Вченої ради Історико-філософського факультету від 23 березня 2022 р.

Порядок денний Вченої ради:

1. Про продовження освітнього процесу в умовах воєнного стану Історико- філософського факультету НПУ імені М.П. Драгоманова.

2. Про проведення всіх видів практик для студентів всіх курсів, спеціальностей, рівнів та форм навчання, передбачених у 2 семестрі 2021-2022 н.р.

3. Про форми атестації студентів 1-го (бакалаврського) рівня ВО та 2-го (магістерського) рівня ВО всіх спеціальностей та форм навчання, передбачених у 2 семестрі 2021- 2022 н.р.

У зв’язку з триваючим правовим режимом воєнного стану, запровадженим Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 р. № 64/2022, відповідно до  п.9  частини 2 статті 36 Закону України «Про вищу освіту» з урахуванням листа Міністерства освіти і науки України від 10 березня 2022 р. № 1/3417-22 та рішення Вченої ради НПУ імені М.П. Драгоманова від 21 березня 2022 р.

Н А К А З У Ю:

1. Відновити проведення навчальних занять в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова з 24 березня 2022 року при цьому внести зміни до наказу від 25.02.2022р. № 53 «Про оголошення канікул в умовах воєнного стану» і викласти пункт 1 в такій редакції:

В період дії воєнного стану Наукова бібліотека НПУ імені М.П. Драгоманова надаватиме послуги та консультації у віддаленому режимі. Ви можете віддалено працювати з нашим сайтом, Електронним каталогом, Репозитарієм, а також з іншими ресурсами та платформами, до яких ми маємо доступ (включаючи наукометричні бази даних Scopus, Web of Science та ін.).

У зв’язку з уведенням воєнного стану відповідно до Указу Президента України № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 р. № 2102- 9, Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Кодексу законів про працю України, листа МОН України № 1/3292-22 від 28 лютого 2022 р. та для забезпечення функціонування Університету, гарантії прав і свобод працівників

Н А К А З У Ю:

У зв’язку з  дією правового режиму воєнного стану  в Україні, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 07.03.2022 р. №235 «Про деякі питання організації роботи закладів фахової передвищої, вищої освіти на час воєнного стану» та відповідно до рішення ректорату від 11.03.2022 р.

Н А К А З У Ю:

1.   Внести зміни до наказу від 25.02.2022р. № 53 «Про оголошення канікул в умовах воєнного стану» і викласти пункт 1 в такій редакції:

«1. Оголосити в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова канікули з 28.02.2022 р. по 01.04.2022 р.».

2.  Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально-методичної роботи Р. М. Вернидуба та проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи М.С. Корця.

Ректор  університету           В. П. Андрущенко